Kancelářské brýle OFFICE CONCEPT

Multifokální brýle jsou ideálním společníkem pro celodenní nošení. Pracujete-li však v kanceláři nebo doma, a vaše práce se víceméně odehrává u počítače, odložte vaše multifokální skla a nasaďte si kancelářské brýle.

Pro radost z práce

Brýle k počítači

Kancelářské čočky jsou optimalizovány pro práci na střední vzdálenost a na blízku. V jejich horní části - tam, kde se u multifokálních brýlí nachází dioptrie na dálku - je dioptrie na střední vzdálenost. Směrem dolů se pak mění dioptrie tak, až je dosaženo ideální dioptrie na čtení ve spodní části brýlí.

Umístění dioptrií pro počítač do horní části skel vede k přirozenějšímu postavení hlavy a k výrazné úlevě v oblasti krční páteře.

Přesně podle vašich potřeb

Umíme ušít kancelářské brýle přímo na míru. Můžete si sami určit, jaká je maximální vzdálenost, na kterou potřebujete vidět. Stačí vám pohled jen na počítač a váš psací stůl, nebo potřebujete vidět i na kolegu, který sedí proti vám? Rádi byste viděli i na toho, kdo vchází do vaší kanceláře? Máte jiné speciální požadavky? Jediným limitem jsou 4 metry.

Nespornou výhodou kancelářských brýlí je šíře kanálu - prostoru, kde vidíte ostře a jasně. Pro tento typ brýlí je typický velmi široký kanál, který umožňuje vidět celou plochu monitoru, aniž byste museli jakýmkoliv způsobem hýbat hlavou

Brýle do kanceláře

Nevíte si rady? Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.