Dioptrické sluneční brýle

Vždy můžete mít sluneční variantu vašich dioptrických brýlí

Určitě to znáte, slunce na nebi a chtělo by to sluneční brýle, ale jak to udělat? Někdo je nosí přes své dioptrické brýle, někdo s kontaktními čočkami a jiní si nasadí jen sluneční brýle a žijí ve svém rozmazaném světě. Nejlepším řešením jsou však sluneční dioptrické brýle

Dioptrické sluneční brýle

Vypadají a fungují jako klasické sluneční brýle a ať jste venku nebo uvnitř, vždy mají stejnou intenzitu zbarvení. O barvě i intenzitě zabarvení skel se můžete sami rozhodnout - je možné je vyrobit se zrcadlovým efektem i jako kombinaci dvou barev.

Typ vašich skel není žádným omezením, nabarvit se dá téměř vše. Stejně tak vás neomezí ani antireflexní úprava nebo ztenčení skel.

Sluneční brýle

Dioptrické samozabarvovací brýle

Samozabarvovací skla mění intenzitu zabarvení podle aktuálních světelných podmínek. Uvnitř jsou čiré a venku jsou zabarvené. Některá se zabarvují jen venku, jiné se zabarvují i za čelním sklem automobilu

Samozabarvovací technologie je kominovatelná s každým typem skel, vždy ale záleží na daných technologických možnostem. Ideální jsou v kombinaci s antireflexní úpravou, díky které jsou skla uvnitř maximálně čiré.