Multifokální brýlová skla DIAMOND

Multifokální brýlové čočky DIAMOND jsou dostupné ve dvou verzích - Classic a Personal. Dioptrické hodnoty nositele jsou na zadní plochu integrovány pomocí 3D počítačového modelu, což umožňuje zohlednění každého vašeho specifického požadavku.

Optimalizace s ohledem na zvolenou obrubu brýlí

Verze Classic

Verze Classic přináší nositeli brýlí skvělý komfort, pohodové vidění a optimální zobrazení na všechny vzdálenosti. Design skel je navržen tak, že není třeba zohledňovat pozici obruby vůči očím, přičemž jsou tyto údaje kalkulovány jako průměrné.

Verze Personal

Verze Personal garantuje nejsofistikovanější možnosti personalizace brýlí a optických kvalit. Zohledněním všech dostupných informací o dioptrických hodnotách, obrubě, a její pozici vůči očím, se dokáže nositeli přizpůsobit s extrémní přesností a vytvořit tak maximálně široké zóny vidění na všechny vzdálenosti.

Respekt k nositeli brýlí

Ať už zvolíte verzi Personal nebo Classic, vždy můžete dalšími úpravami ovlivnit to, co je pro váš životní styl důležité. Potřebujete brýle hlavně na dálku? Nebo rádi čtete a věnujete se práci, kde potřebujete vidět dobře na blízko? Používáte počítač často, nebo jen výjimečně? Začínáte s multifokální čočkami? To vše můžete ovlivnit volbou typu Hard nebo Soft.

Typ HARD

Multifokální brýle

Typ HARD je ideální volbou pro ty, kdo potřebují široké zorné pole pro vidění do dálky a na blízko

Typ SOFT

Multifokální brýle

Typ SOFT je ideální pro běžné denní používání a vyznačuje se velmi jemnými přechody mezi jednotlivými zónami

Nevíte si rady? Napište nám

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.