A jak se vám líbí tohle? Průzkum českých e-shopů s brýlemi alias ohřejem si polívčičku:-)

Nakupování online má v oblibě stále více lidí, je to pohodlné, můžete si v relativně krátkém čase projít mnoho různých nabídek a většinou je to i cenově výhodnější. Ze všech stran také slyšíme, že je dobré si e-shop předem ověřit a nenakupovat jen podle někdy velmi lákavých cen. A proto si čteme různé průzkumy a hodnocení, ať ze strany odborníků v dané oblasti nebo v online podnikání nebo samotných zákazníků.

Připravuji pro vás článek na téma nákupu brýlí na internetu. V rámci příprav jsem si samozřejmě prošla internet a jednotlivé e-shopy, abych zjistila, jakým způsobem se tento business dělá v České republice a mohla vám tak předat konkrétní informace. A narazila jsem na jednu věc, která mě na jednu stranu pobavila, na druhou stranu poukazuje na to, že není dobré všemu, co je na internetu napsáno, věřit.

Na stránce www.jak-vybrat.bryle.cz  jsem narazila na článek Kde koupit brýle online, jehož autorem je Klára Seidlová. Říkám si: „Super, mám část práce ušetřenou, mám tady hodnocení předních českých e-shopů specializujících se na brýle pěkně pohromadě!“.

brýle online průzkum (2)

O to větší bylo mé zděšení, když jsem se na konci článku dočetla, kdo je vítězem tohoto průzkumu a rovnou jsem si také mohla objednat jeho služby. Protože jsem z oboru a orientuju se v něm, velmi rychle jsem si dala dvě a dvě dohromady a rozkliknutí záložky Kontakt mi moji domněnku jen potvrdilo. Autorem tohoto článku i vlastníkem stránek je optikdodomu.cz, který samozřejmě tento průzkum i vyhrál.

brýle online průzkum výsledek FOTOR

brýle online průzkum majitel stránek FOTOR

Tento článek nemá za úmysl nijak napadat ani kritizovat projekt optikdodomu.cz. Je to podnikatelský záměr, který je úspěšný, má své místo na trhu a má svou spokojenou klientelu, která jejich služeb ráda využívá. Proto možná tento způsob propagace snad ani nemá zapotřebí.

P.S.: okamžitě jsem udělala průzkum blogů o zraku, očích a brýlích a hádejte k čemu jsem došla? Zdraviprooci.cz je prostě nejlepší 🙂

Naty

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.