Rozhovor Gwen Stefani o nové kolekci brýlí pro chlapce

Gwen Stefani všichni známe především jako zpěvačku a frontmanku skupiny No Doubt. Málokdo už ale ví, že se věnuje i módnímu návrhářství, a že zabrousila i k navrhování dětských brýlí. Jejím motorem a inspirací byl její syn Zuma Nestu, který musí od raného věku nosit brýle.

Co Vás inspirovalo k vytvoření kolekce chlapeckých brýlí Zuma Rock?

GS: Návštěvy oční optiky s mým synem Zumou. Po každé mi přišly všechny brýle téměř stejné. A to jsem nikdy nechápala, vždyť obličej i styl má každý úplně jiný. Nosit brýle by pro dítě nemělo být trestem. Měli by mít takové brýle, které budou rádi nosit, protože odráží jejich osobnost.

Jak Vás Zuma inspiroval během procesu navrhování?

GS: Inspirující je už jen něco s ním dělat, je opravdu kreativní. Bylo opravdu skvělé ho do celého procesu zapojit, zatím mě celý svůj život při navrhování pouze sledoval. Rozhodně mu naslouchám, pomohl mi s logem tygra a s vytvářením různých možností designu. Pokud bych šla špatnou cestou, určitě by mi řekl: „To myslíš vážně, mami?“ – a já bych si poslechla jeho zpětnou vazbu a pak udělala potřebné změny.

Jaké jsou Zumovo oblíbené kousky v kolekci?

GS: Jeho oblíbený model jsou určitě kulaté brýle se zeleným designem maskáčů (model ZR002). O Velikonocích si na návštěvu kostela vzal svůj oblíbený outfit – kovbojské boty, kostkovanou košili a maskáčové brýle. Tyto brýle jsou mimo jiné dostupné i v barvě modré.

Jaká je vaše rada rodičům dětí, které by měli začít nosit brýle?

GS: Se Zumou to bylo opravdu brzy, a napoprvé to bylo velmi náročné a rozčilující – tak jako celé jeho dětství s brýlemi. Jedna věc, která dělá celou situaci trochu jednodušší, je mít na výběr a nechat dítě si vybrat. Ať už si vybere například poutavé kulaté brýle nebo naopak jednoduchý kovový rámeček, vždy jde o pozitivní vyjádření jeho vlastní identity a nosí tak něco, co plně odráží jeho osobnost. A zvyšuje se pravděpodobnost, že brýle bude nosit rádo.

Zdroj: www.eyecarebusiness.com

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.