S Bobbi Brown o tom, jak být krásná s brýlemi v každém věku

Bobbi Brown je proslulá vizážistka, která je zastáncem filozofie, že „líčení je pro ženu prostředkem k tomu, aby vypadala a cítila se sama sebou, pouze hezčí a sebejistější“.  Je zastáncem jednoduchého, líbivého a přirozeného líčení, a kromě vlastní řady kosmetiky Bobbi Brown vytvořila také ve spolupráci se Safilo Group S.p.A. vlastní řadu brýlí s názvem Bobbi Brown Eyewear.

Jak by se měl s věkem měnit náš přístup ke kosmetice a volbě barev?

Já vždy zdůrazňuji, bez ohledu na věk, důležitost nepřehánět to s vaším make-upem. S přibývajícím věkem je dobré řídit se pravidlem nepoužívat tmavé barvy na vaše oči, protože pak vaše víčka vypadají těžší, než ve skutečnosti jsou. Pamatujte si, že světlé barvy pozvedají, takže používejte světlé odstíny na celá vaše víčka a pod obočí. Taktéž je vhodný jasnější odstín červené, který odvede pozornost od jemných linek kolem očí a dodá celé vaší tváři jas. Nakonec nikdy nezapomeňte na své obočí a upravte ho pomocí tužky – i to pomůže pozvednout vaše oči.

Jak mají nositelky brýlí používat brýle a kosmetiku k doladění jejich měnící se tváře?

Brýle přitahují velkou část pozornosti k vašim očím, takže nejlepší je oční makeup, který má čisté a jednoduché linie.  Jestliže to se svým očním make-upem přeženete, budete to v rozporu s vašimi brýlemi a nakonec bude vypadat křiklavě.  Zvolte neutrální oční stíny a oční tužky, a jasné barvy si ponechte pro své rty.

Jak by se měl měnit „šatník brýlí“ v průběhu života ženy?

Dioptrické a sluneční brýle nabízejí stálou možnost jak měnit a vylepšovat svůj vzhled. Stejně tak jako měníte styl svých vlas, střih a barvu v průběhu svého života, je přirozené měnit vaše dioptrické i sluneční brýle v závislosti na vašem aktuálním stylu. Zaprvé se rozhodněte, jaký styl si přejete, najděte si tvar brýlí, který sedí k vašemu obličeji, a pak přemýšlejte o barvě. Černé a kostěné brýle obvykle vypadají dobře na ženě jakéhokoliv věku, a tělové (nude) jsou moderní a klasickou alternativou.

Jak se líčíte vy k vašim brýlím?

 Moje líčení k brýlím je to, co se mění v závislosti na situaci a příležitosti. Většinu dní používám korektor pod mé oči a voděodolnou řasenku. Pokud čas dovolí, použiji oční tužku a tužku na obočí a doplním světle béžovými stíny, které aplikuji na celé víčko.

Je zde něco, čeho by ženy s brýlemi měli vyvarovat, protože je to „příliš mladistvé“?

Ženy každého věku mohou používat brýle tak, aby pozvedly své přednosti. Věk opravdu není zásadní při výběru brýlí, je to o tom nalézt styl, který máte rádi a cítíte se v něm pohodlně – a jakmile naleznete svůj styl, pořiďte si tento styl brýlí v několika barvách. Je důležité si zapamatovat, že každá žena, bez ohledu na svůj věk nebo trend, může vypadat a cítit se skvěle.

Zdroj: www.eyecarebusiness.com | One on One with Bobbi Brown

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.